Datum Popis novinky
30.6.2004 Zahájen zkušební provoz "Informačního systému pro správu a sdílení řízených dokumentů". Systém je určen pro dokumenty, podlehající určitému řízenému procesu při jejich vytváření, schvalování a sdílení jednotlivými uživateli v rámci počítačové sítě. Dokumenty jsou organizovány ve formě složek, s předepsanou strukturou souborů složky. Veškeré údaje o dokumentech, včetně vlastních souborů jsou ukládány do databáze, soubory jsou navíc kompresovány. Podrobný popis systému najdete zde.
31.3.2004 Zahájen zkušební provoz systému pro "Sledování studijních výsledků přes Internet". Databázově orientovaný systém umožňuje profesorům školy poskytovat nepřetržité a okamžité informace rodičům o studijních výsledcích jejich dětí, včetně doprovodných zpráv rodičům. Tím nejen nahrazuje stůdijní průkazy (žákovské knížky apod.), ale poskytuje levnější, pohodlnější platformu pro komunikaci s rodiči. Každý rodič (zástupce studenta) má možnost kdykoliv získat podrobné informace o studijních výsledcích jejich studenta v aktuální - nezkreslené podobě. Demo přístup rodičů najdete zde a návod pro práci profesorů se systémem najdete
12.12.2003 Byl dokončen vývoj informačního systému pro makléřské firmy. Během ročního vývoje se podařilo uzavřít základní vývoj systému, který komplexním způsobem pokrývá partnenry (pojišťovny, banky atp.), klienty, tvorbu, sledování a fakturaci provizí, jejich predikci a řadu dalších funkcí typické makléřské firmy. Podrobnosti k systému naleznete zde
24.11.2002 Nabídka software se rozšiřuje o první modul přestupkové agendy zaměřené na kompletní pokrytí správního řízení dopravních přestupků. K dispozici je Demo verze modulu pro další pokyny k jejím volnému odzkoušení volnému vyzkoušení si přejděte zde. Demo verze obsahuje i podrobný popis funkcí modulu a práce s nim. Práce pokračují na dalších modulech správních řízení pro městské úřady a magistráty měst.
24.7.2002 SW nabídku pro střední firmy jsme doplnili o další aplikace zaměřené na prácí s dokumenty (smlouvy, směrnice - řídicí dokumenty) a o servis vnitřních zpráv na lokální síti. Všechny tyto aplikace pracují nad jedinou databází. Zájemci zašleme podrobnější nabídku na základě emailu.
12.7.2002 Z popudu uživatelů byl systém HelpDesk vylepšen o možnost volby default hodnot kvalifikačních tabulek - ke každému řešiteli - každému řešiteli lze přednastavit hodnoty všech tabulek , které kvalifikují charakter poruchy.
12.6.2002 Můj syn Jaroslav rozšířil naši nabídku o inzerci nabídky firmy "MachCat", zabývající se autoopravárenstvím a prodejem aut. K této nabídce se můžete dostat zde.
10.6.2002 Do HelpDesk systému HD2001 byla doplněna možnost řešitele přebírat na sebe řešení hlášenek poruch - bez účasti manažera systému. Řešitel nemusí čekat na přidělení hlášenky a tím bezodkladně přistoupit k jejímu řešení. Vyzkoušet lze zde a to navolením jména uživatele - řešitele "Trnka Jaroslav, ing., Alva" s přihlašovacím heslem "2222". (Přístup řešitele je ověřován vždy heslem, u běžného uživatele záleží na jeho volbě).
24.4.2002 Doplněn popis 15-ti dodatkových funkcí k tabulkám (gridům) používaných v našich programech. Tyto funkce výrazně rozšiřují využití tabulky pro různe účely a můžete s jejich pomoci třídit, filtrovat, tisknout,exp.do *.htm atd. Můžete se s nimi seznámit  zde
23.4.2002 Připraveny ke stažení nové verze programů pro sběratele kalendáříků a nová verze programu pro sběratele videonahrávek a to zde
7.4.2002 Probíhají práce na dalších programech pro sběratele kuriozit. Hledáme sběratele pohlednic , který by byl schopen a ochoten pomoci při formulaci požadavků na programy pro sběratele pohlednic, stačí se ozvat emailem zde.
5.4.2002 Ke stažení je připravena nova verze programů pro sběratele kalendáříků. Umožňuje efektivní zálohování DB a obsahuje řadu dalších zlepšení.
31.3.2002 Program pro sběratele videozáznamů . Je připraven k vyzkoušení zde. Umožňuje vedení videotéky na kazetách, CD, DVD, lze využít i pro zvukové nahrávky.
20.3.2002 Doladěny problémy s Demo uživateli ve FreeCars . Nyní již můžete bez problémů zkoušet funkci projektu na uživatelích Demo1 a Demo2, ujasníte si na svých údajích všechny možnosti, které systém nabízí...