Naším záměrem jsou nová, praktická - netradiční využití Internetu v běžné denní praxi.
Hledáme náměty !!!

Pozornost v současnosti zaměřujeme do tří hlavních prostorů:
  1. Poskytnout prostředí pro zprostředkování dopravy a její zlepšené vytěžování, dostupné nejširším možným způsobem každému kdo vnímá narůstající složitost přeprav, pociťuje její důsledky a je ochoten tyto věci měnit ve svůj prospěch. Pod názvem "FreeCars" nabízíme systém, který si klade za cíl zprostředkovat co nejširšímu počtu klientů přepravy bez nároků na další dopravní prostředky, pracovní síly, s minimem nákladů na straně dopravce i přepravce. (vyzkoušejte...)

  2. Mnoho firem poskytuje servisní služby stovkám svých klientů a je to často jejich hlavní činnost. Těmto firmám nabízíme speciální aplikaci, která podchycuje servisní procesy od okamžiku vzniku poruchy - jejího nahlášení, až po její vyřešení - ukončení. Umožňuje přesnou kvalifikaci poruch, a poskytuje nestálé přesný - živý obraz stavu všech servisních procesů v časových návaznostech. (vyzkoušejte...)

  3. Sběratelé kuriozit jsou zvláštním fenoménem dnešní doby. Sbírá se všechno a vznikají prakticky denně další a další sběratelské disciplíny. Každý sběratel shání další přírůstky, nabízí - vyměňuje, třídí, reorganizuje a za čas zjistí, že již toho má tolik, že na to nestačí (další...)

Ubytování v CZ hledejete zde: www.mok.cz http://www.mok.cz - Katalog Ubytování.